“Tibbiyotda simulyatsion ta‘limni tashkil etish va uning istiqbollari” mavzusidagi Xalqaro ilmiy-amaliy konferensiya va mahorat darslariga marhamat
21:21 16.09.2022
2022-yil 24-oktabr kuni Andijon davlat tibbiyot institutida  “Tibbiyotda simulyatsion ta‘limni tashkil etish va uning istiqbollari” mavzusidagi Xalqaro ilmiy-amaliy konferensiya va mahorat darslari bo’lib o’tadi. Unda simulyatsion o’quv markazlar rahbarlari va tyutorlari, tibbiyotda simulyatsion ta’lim mutaxassislari, tibbiyot oliygohlari rahbarlari va o’qituvchilari, bakalavriat va magistratura talabalari, klinik ordinatorlar, barcha profildagi tibbiyot mutaxassislari ishtirok etadi.

WELCOME TO THE INTERNATIONAL SCIENTIFIC AND PRACTICAL CONFERENCE AND MASTER CLASS ON THE TOPIC “ORGANIZATION OF SIMULATION EDUCATION IN MEDICINE AND ITS PERSPECTIVES” – Andijan State Medical Institute
WELCOME TO THE INTERNATIONAL SCIENTIFIC AND PRACTICAL CONFERENCE AND MASTER CLASS ON THE TOPIC “ORGANIZATION OF SIMULATION EDUCATION IN MEDICINE AND ITS PERSPECTIVES”
21:21 16.09.2022
On October 24, 2022, the International Scientific and Practical Conference will be held at Andijan State Medical Institute. It will be attended by heads of training simulation centers and tutors, specialists in this field, heads and teachers of medical universities, undergraduate and graduate students, clinical residents, specialists of all profiles.