Andijon davlat tibbiyot institutida fuqarolarning murojaatlariga javob berish va “Qabul-2024″ bo’yicha «Call-markaz» o’z faoliyatini boshladi
🔴 2024-2025-o’quv yili uchun abituriyentlar hujjatlarini qabul qilish 5-iyundan 25-iyungacha faqatgina onlayn tarzda amalga oshiriladi.
🔴Abituriyentlar oliy ta’lim muassasalariga hujjatlarini qabul qilish Bilim va malakalarni baholash agentligining sayti my.uzbmb.uz yoki Yagona interaktiv davlat xizmatlari portali my.gov.uz orqali ro’yxatdan o’tkaziladi.
🔴Abituriyentlarni onlayn roʻyxatdan oʻtkazishlari uchun oliy oʻquv yurtiga borilmaydi.
🔴Fuqarolar quyidagi telefon raqamlari orqali Andijon davlat tibbiyot institutining murojaatlar markazi “Call-markaz” bilan bogʻlanib, oʻzlarini qiziqtirgan savollariga javob olishlari mumkin.

ATTENTION, ADMISSIONS!
At Andijan State Medical Institute, a “Call Center” began its activity to respond to citizens’ requests and “Admission-2024”.
🔴 Acceptance of applicants’ documents for the academic year 2024-2025 will be carried out only online from June 5 to June 25.
🔴Registration of documents entering higher educational institutions is carried out through the website of the Agency for the Assessment of Knowledge and Qualifications at my.uzbmb.uz or the Unified Portal of Interactive Government Services my.gov.uz.
🔴Applicants do not need to go to the university to register online.
🔴Citizens can contact the Call Center of Andijan State Medical Institute at the following phone numbers and get answers to their questions.