alexa
(0-374) 223-94-60
Andijon sh. Yu.Otabekov 1-uy

QABUL KOMISSIYASI TARKIBI

ANDIJON DAVLAT TIBBIYOT INSTITUTINING

2022-2023O‘QUV YILI

QABUL KOMISSIYASI TARKIBI

 

F.I.SH. Lavozimi Vazifasi
1. Madazimov Madamin

Mo‘minovich

Institut rektori Qabul komissiyasi raisi
2. Abdullajonov Baxromjon

Rustamovich

O‘quv ishlari bo‘yicha prorektor Rais muovini
3. Mamajonov Zafar

Abdujalilovich

Moliya-iqtisod ishlari bo‘yicha prorektor Tashkiliy ishlar bo‘yicha rais muovini
4. Ibragimov Jasurbek Habibjanovich Bolalar jarroxligi kafedrasi dotsenti Qabul komissiyasi mas’ul kotibi
5. Isakov Qobiljon Komiljon o’g’li Magistratura bo‘limi uslubchisi Qabul komissiyasi mas’ul kotibi o‘rinbosari (magistratura mutaxassisligiga qabul bo‘yicha)
6. Abdullaeva Mavjuda Ergashevna Bolalar kasalliklari va propidevtikasi, poliklinik pediatriya kafedrasi mudiri Klinik ordinatura qabuli bo‘yicha mas’ul
7. Saloxiddinov Kamoldin Zuxriddinovich Ilmiy ishlari bo‘yicha prorektor Xorijiy fuqarolar va qo’shma ta’lim qabuli bo‘yicha mas’ul
8. Yusupov Qaxramonjon Muxitdinovich O‘quv bo‘limi boshlig‘i O‘qishni ko‘chirish va qayta tiklash bo‘yicha mas’ul
9. Raxmonov Azizbek Obidovich Bosh xisobchi O‘qishga qabul qilingan talabalar bilan shartnomalar tuzish va to‘lovlarni nazorati bo‘yicha mas’ul
10. Jaxongirov Javoxirmirzo AKT bo‘yicha prorektor AKT bo‘yicha mas’ul

 

ANDIJON DAVLAT TIBBIYOT INSTITUTINING

2022-2023O‘QUV YILI

QABUL KOMISSIYASINING TEXNIK KOTIBIYATI

 

F.I.SH. Lavozimi Vazifasi
1. Bo‘taboyev Jasurbek Maxmudjonovich Umumiy jarroxlik kafedrasi assistenti Konsultatsiya markazi mas’uli
2. Ketmonov Alisher Bolalar jarroxligi kafedrasi assistenti Ish yurituvchi.

Call center bo‘yicha mas’ul

3. Pakirdinov Alisher Sayfuddinovich TSNQB bo’limi hodimi Yuridik va jismoniy shaxslarni murojaatlari bilan ishlash bo’yicha mas’ul
4. Toshpo‘latov Muhammadsoyib Korrupsiyaga qarshi kurashish bo‘limi hodimi Yuridik va jismoniy shaxslarni murojaatlari bilan ishlash bo’yicha mas’ul yordamchisi
5. Mahmudov Xushnudbek Yoshlar bilan ishlash bo‘yicha dekan o’rinbosari Call center operatori.

Stomatologiya fakulteti bo‘yicha mas’ul. Ish yurituvchi

6. Sultonov Qudratbek Ismoilovich Davolash fakulteti dekani o’rinbosari Davolash fakulteti bo‘yicha mas’ul
7. Utanov Zafar Pediatriya fakulteti dekani o’rinbosari Qabul qomissiyasi operatori.

Pediatriya fakulteti bo‘yicha mas’ul

8. Qilicheva Iqboloy Bahtiyarjanovna Normal fiziologiya kafedrasi dotsenti Call center operatori.

Tibbiy profilaktika yo‘nalishi bo‘yicha mas’uli

9. Teshaboyev Umidjon Pediatriya kafedrasi Farmatsiya yo‘nalishilari bo‘yicha mas’uli
10. Matmusaev Durbek Otabek o‘g‘li TTJ bilan ta’minlash ishlarini muvofiqlashtiruvchi bo‘limi boshli‘g‘i Call center operatori.

Xalq tabobati va OXI yo‘nalishi bo‘yicha mas’ul

 

11. Uriniv Xayotbek Sobirjon o’g’li Xalqaro fakultet uslubchisi Call center operatori.

Xorijiy fuqarolar va qo’shma ta’lim qabuli bo‘yicha mas’ul yordamchisi

12. Hamidova Dilnavoz Bahodirovna Pediatriya fakulteti tyutrori Call center operatori.
13. Hamidova Nilufar Bahodirovna Pediatriya fakulteti tyutrori Call center operatori
14. Maxsumova Xurshidabonu Anvarjonovna Normal fiziologiya kafedrasi laboranti Call center operatori
15. Sodiqova Dilafruz Rafiqovna Rektorat kotiba ish yurituvchisi Magistratura va kl.ordinatura xujjatlarini rasmiylashtirish bo‘yicha mas’ul
16. Baydullaev Kozimjon Abdumo‘minovich Yoshlar bilan ishlash bo‘yicha dekan o’rinbosari Tashkiliy ishlar bo’yicha mas’ul
17. Abdulxodimov Fayzullo Axborot xavfsizligi bo’limi boshlig’i Texnik operator
18. Turg’unov Rasuljon Imomovich ADTI ho’jalik bo’limi muhandisi Tashkiliy ish yurituvchi
19. Karimov O’ktamjon Mahkamjonovich Ta’minot bo’limi boshlig’i Qabul jarayoni ta’minot bo’yicha mas’ul
20. O‘raqov Odiljon Abdullaevich Ma’naviyat bo‘limi fotografi Qabul jarayoni fotografi