Andijon davlat tibbiyot institutida tahsil oluvchi qo‘shma ta’lim dasturining bir guruh iqtidorli, xalqaro va respublika olimpiadalari g‘olib hamda sovrindorlari bo‘lgan talabalarining ota-onalari institut rektorining tashakkurnomalari bilan taqdirlandi.
Kuni kecha institut rektori M.Madazimov talabalarning ota-onalari bilan uchrashdi va ularning erishgan yutuqlari bilan samimiy tabrikladi. Talabalarning ota-onalari farzandlarining sifatli ta’lim olishlari, jahon miqyosida yutuqlarga erishishlari uchun yaratilgan imkoniyatlardan mamnunliklarini bildirdi.
Uchrashuv davomida talabalar: Hojiakbar Kozimov, Muhammadsaydullo Oribjonov, Shukurullo Shokirov, Jamshid Xakimjonov amaldagi stipendiyaning 2 barobari miqdorida rag‘batlantirildi, ularning ota-onalari esa tashakkurnoma bilan taqdirlandi.

THE STUDENTS OF THE JOINT EDUCATION PROGRAM HAVE BEEN AWARDED
The parents of talented students of Andijan State Medical Institute, the winners of international and republican Olympiads, were awarded letters of gratitude from the rector of the institute.
Yesterday, the rector of the institute, M. Madazimov, met with the parents of the students and sincerely congratulated them on their achievements. Parents of the students expressed satisfaction with the opportunities created for their children to receive a quality education and achieve success on a global scale.
During the meeting, the students: Khojiakbar Kozimov, Muhammadsaydullo Oribjonov, Shukurullo Shokirov, Jamshid Khakimjonov were encouraged in the amount of 2 times the current scholarship, and their parents were awarded letters of gratitude.