2022-YILNING DAVLAT STIPENDIYASI SOHIBLARI
Yangi yilning xushxabarlari davom etmoqda. Oʻqish davomida barcha darslarda faollik koʻrsatgan, iqtidorli talabalarimiz bugun davlat stipendiyasi sohibi boʻlishdi.
Davolash fakultetining 6-bosqich talabasi Zaynobiddinova Durdonabegim Sarvarjon qizi 2021-2022-oʻquv yili uchun bakalavriyat bosqichida Oʻzbekiston Respublikasi Prezidenti, Pediatriya fakultetining 6-bosqich talabasi Inakova Zebiniso Tohirjon qizi 2021-2022-oʻquv yili uchun bakalavriyat bosqichida Ibn Sino nomli,  Stomatologiya fakultetining 5-bosqich talabasi Yoʻldoshev Abduqodir Azizbek Sobirjon oʻgʻli 2021-2022-oʻquv yili uchun bakalavriyat bosqichida Islom Karimov nomli davlat stipendiyasi sohibi boʻldilar.

The good news of the new academic year continues. Today, our talented students, who were active in all subjects during their studies, received state scholarships.
Zaynobiddinova Durdonabegim Sarvarjon kizi, a 6th year student of the faculty of Therapy became a recipient of the State Scholarship of the President of the Republic of Uzbekistan in the bachelor’s degree direction for the academic year 2021-2022, Inakova Zebiniso Tohirjon kizi, a 6th year student of the Pediatric Faculty, became a recipient of the state scholarship named after Ibn Sino, Yuldashev Abdukodir Azizbek Sobirjon ugli, a 5th year student of the Faculty of Dentistry, became a recipient of the state scholarship named after Islam Karimov in the bachelor’s degree direction for the academic year 2021-2022.