MIRZOHID BOTIROV “OʻZBEKISTON RESPUBLIKASI MUSTAQILLIGINING 30 YILLIGI” ESDALIK NISHONI BILAN TAQDIRLANDI – Andijon davlat tibbiyot instituti
MIRZOHID BOTIROV “OʻZBEKISTON RESPUBLIKASI MUSTAQILLIGINING 30 YILLIGI” ESDALIK NISHONI BILAN TAQDIRLANDI
14:14 28.08.2021
Oʻzbekiston Respublikasi Davlat mustaqilligi qabul qilinganligining 30 yillik shodiyonasi Andijon davlat tibbiyot instituti uchun qoʻshaloq xadyalarni tuhfa etmoqda. Bugun Yoshlar masalalari va ma’naviy-ma’rifiy ishlar bo’yicha  prorektor Mirzohid Botirov Prezidentimizning 2021-yil 24-maydagi Farmoniga binoan taʼsis etilgan “Oʻzbekiston Respublikasi Mustaqilligining 30 yilligi” esdalik nishoni bilan taqdirlandi. Hukumatimiz tomonidan amalga oshirilayotgan tub islohotlar, yangilanishlarni oʻz ijod namunalarida aks ettirayotgan M.Botirov institut jamoasida ham hurmat-ehtiromga ega.

MIRZOHID BOTIROV AWARDED MEMORIAL MEDAL “30TH ANNIVERSARY OF INDEPENDENCE OF THE REPUBLIC OF UZBEKISTAN” – Andijan State Medical Institute
MIRZOHID BOTIROV AWARDED MEMORIAL MEDAL “30TH ANNIVERSARY OF INDEPENDENCE OF THE REPUBLIC OF UZBEKISTAN”
14:14 28.08.2021
MIRZOHID BOTIROV “OʻZBEKISTON RESPUBLIKASI MUSTAQILLIGINING 30 YILLIGI” ESDALIK NISHONI BILAN TAQDIRLANDI
The 30th anniversary of the State Independence of the Republic of Uzbekistan presents a double gift to Andijan State Medical Institute. Today, Mirzohid Botirov, Vice-Rector for Spiritual, Enlightenment and Youth Affairs, was awarded the “30th Anniversary of Independence of the Republic of Uzbekistan” memorial medal established by the Decree of the President of the Republic of Uzbekistan dated May 24, 2021. M. Botirov, who reflects the radical reforms and innovations implemented by our government in his creative work, is also deeply respected among the staff of the institute.