ADTI VA DOG‘ISTON DAVLAT TIBBIYOT UNIVERSITETI HAMKORLIGIDA KIRISH IMTIXONLAR O‘TKAZILDI – Andijon davlat tibbiyot instituti
ADTI VA DOG‘ISTON DAVLAT TIBBIYOT UNIVERSITETI HAMKORLIGIDA KIRISH IMTIXONLAR O‘TKAZILDI
12:15 10.09.2021
Andijon davlat tibbiyot instituti hamda Dog‘iston davlat tibbiyot universiteti bilan hamkorlikda tashkil etilgan “Stomatologiya” yo‘nalishi bo‘yicha qo‘shma ta’lim dasturiga 2021-2022-o‘quv yili uchun biologiya, kimyo va rus tili fanlaridan kirish imtixonlari o‘tkazildi.
Imtixon prefessor-o‘qituvchilar tomonidan to‘g‘ridan-to‘g‘ri online tarzda bo‘lib o‘tdi. Imtixonning adolatli, shaffof o‘tkazilishini ta’minlash maqsadida hamkor OTMlari hamda tomonidan nazorat qilindi va ota-onalar tomonidan ham kuzatib borildi.

ENTRANCE EXAMS WERE HELD IN COOPERATION BETWEEN ASMI AND DAGESTAN STATE MEDICAL UNIVERSITY – Andijan State Medical Institute
ENTRANCE EXAMS WERE HELD IN COOPERATION BETWEEN ASMI AND DAGESTAN STATE MEDICAL UNIVERSITY
12:15 10.09.2021
ADTI VA DOG‘ISTON DAVLAT TIBBIYOT UNIVERSITETI HAMKORLIGIDA KIRISH IMTIXONLAR O‘TKAZILDI
Entrance exams for the 2021-2022 academic year in Biology, Chemistry and Russian language included in the joint educational program in the field of “Dentistry”, organized jointly with Andijan State Medical Institute and Dagestan State Medical University have been held. The exam was conducted directly by the professors and teachers online. To ensure that the examination was fair and transparent, it was supervised by partner universities and monitored by parents.