“USTOZ, SIZNI YAXSHI KO‘RAMIZ!” VIDEOROLIKLAR TANLOVIDA ISHTIROK ETING!
Ba’zan ustozlarimizning tanbehlaridan ranjiymiz, aslida ularning bu nasihatlari bizning yorqin istiqbolimiz uchun mash’aladir. Shunday bo‘lsa-da, shogirdini o‘ylovchi mehribon ustozlarimizning bergan bilimlaridan yashnaymiz, ularga talpinaveramiz.
Institut Xotin-qizlar maslahat kengashi tashabbusi bilan 1-oktabr – Ustoz va murabbiylar kuni munosabati bilan talabalar va guruhlar o‘rtasida videoroliklar tanlovi e’lon qilinadi. Unda siz yakka va guruh bo‘lib ustozlarni madh etuvchi she’r, qo‘shiq, tabrik va tilaklaringizni videorolik sifatida taqdim etishingiz mumkin. Tanlov g‘oliblari 2021-yil 5-oktabr kuni aniqlanadi va munosiblar qimmatbaho sovg‘alar bilan taqdirlanadi. Videoroliklaringizni +998944310979 telegram raqamiga jo‘natishingiz mumkin.

TAKE PART IN THE VIDEO CONTEST TITLED “USTOZ, SIZNI YAXSHI KO‘RAMIZ!”(“TEACHER, WE LOVE YOU!”) – Andijan State Medical Institute
TAKE PART IN THE VIDEO CONTEST TITLED “USTOZ, SIZNI YAXSHI KO‘RAMIZ!”(“TEACHER, WE LOVE YOU!”)
14:20 28.09.2021
Sometimes we are outraged by the reproaches of our teachers, although in fact their advice is a beacon for our bright future. We must admit that we only excel in gaining knowledge by following the advice of our teachers.
On the initiative of the women’s advisory council of the institute, on the occasion of October 1 – Teacher’s Day, a video competition will be announced among students and groups. There, individually or in groups, you can present your poems, songs, congratulations and wishes to the teachers in the form of a video. The winners will be announced on October 5, 2021, and the winners will be awarded valuable prizes. You can send your videos to the telegram number +998944310979.