O‘TKAZILAYOTGAN “TALABALAR FESTIVALI”DA JAMOAMIZGA OMAD TILAYMIZ!
Oliy va o‘rta maxsus ta’lim vazirligi huzuridagi Ma’naviyat va ma’rifat markazi tomonidan 22-25-dekabr kunlari “Talabalar festivali”  o‘tkazilmoqda.  O‘zDSMI teatr zalida “Talabalar teatr studiyalari”ning final bosqichi bo‘lib o‘tmoqda. Unda Andijon davlat tibbiyot institutining “Shifokorlar” jamoasi ham ishtirok etib, “G‘aflat” spektaklini namoyish etdi.
Shuningdek, bugun O‘zbekiston davlat konservatoriyasida o‘tkazilayotgan “Ma’rifat maydoni” tanlovida institutimiz jamoasi ham ishtirok etadi.
Keling, aziz talaba-yoshlar! Iqtidorli va institutimiz sha’nini himoya qilishga bel bog‘lagan jamoamizni qo‘llab-quvvatlaylik! Biz Sizga omad tilaymiz, institutimiz jamoasi!

GOOD LUCK TO OUR TEAM AT THE STUDENT FESTIVAL! – Andijan State Medical Institute
The Center for Spirituality and Enlightenment under the Ministry of Higher and Secondary Special Education is holding a “Student Festival” on December 22-25. The final stage of the “Student Theater Studios” is being held in the theater hall of the UzSMI. The team ” Shifokorlar ” of Andijan State Medical Institute also took part in the performance “Gaflat”.
The team of our institute will also take part in the competition “Marifat maydoni”, which is being held today at the State Conservatory of Uzbekistan.
Dear students! Let’s support our talented and dedicated team! Let’s wish good luck to the team of our institute!