– HAR SONIYANGIZ BEHUDA O‘TMASIN, ANA SHUNDA MUVAFFAQIYATLAR YOR BO‘LADI, – DEYA TA’KIDLAB O‘TDI INSTITUT REKTORI – Andijon davlat tibbiyot instituti
– HAR SONIYANGIZ BEHUDA O‘TMASIN, ANA SHUNDA MUVAFFAQIYATLAR YOR BO‘LADI, – DEYA TA’KIDLAB O‘TDI INSTITUT REKTORI
17:24 14.06.2022
Andijon davlat tibbiyot institutida “Yoshlar oyligi” doirasida rektor va prorektorlar uchrashuvi o‘tkazildi. Muloqot Davolash fakultetining 3-4-bosqich talabalari o‘rtasida olib borildi.
Unda institut rektori M.Madazimov, prorektorlar, fakultet dekani ishtirok etdi.
Suhbat davomida talabalarning bo‘sh vaqtlarini mazmunli tashkil etish, turli salbiy illatlarga aralashib qolmaslik, jinoyatchilik va huquqbuzarliklarni sodir etmaslik kabi mavzularda so‘z bordi. Har bir darslarda faol ishtirok etish, kafedralarda tashkil etilgan to‘garaklarga a’zo bo‘lish, turli tanlov va konferensiyalarda qatnashish, olimpiadalarda g‘olib bo‘lish haqida takliflar bildirildi.

DON’T WASTE EVEN A MINUTE, THIS IS THE WAY TO SUCCESS, – NOTED THE RECTOR OF THE INSTITUTE – Andijan State Medical Institute
DON’T WASTE EVEN A MINUTE, THIS IS THE WAY TO SUCCESS, – NOTED THE RECTOR OF THE INSTITUTE
17:24 14.06.2022
The rector and vice-rectors of Andijan State Medical Institute held a meeting as part of the ” Month of Youth “. The interview was conducted among the 3-4 year students of the Faculty of General Medicine.
Rector of the institute M.Madazimov, vice-rectors, dean of the faculty took part in it.
The conversation focused on topics such as meaningful organization of students’ leisure time, non-interference in various negative aspects, prevention of crime and delinquency. Suggestions were made for active participation in every class, membership in clubs organized in the departments, participation in various competitions, conferences and science Olympiads.