VELOMARAFONGA MARHAMAT!
Andijon davlat tibbiyot institutining barcha xodimlari, professor-oʻqituvchilari va talabalari diqqatiga!
“Yoshlar oyligi” doirasida 2022-yil 22-iyun chorshanba kuni soat 18:00 da shahrimizdagi Bobur arena sport oʻyingohida VELOMARAFON tashkil etiladi. Unda institut jamoasi hamda talabalar ishtirok etishi mumkin. Shaxsiy avtomashinangizga biroz hordiq beringda, velosepedingiz bilan oʻyinda qatnashing!
Ha aytgandek, mazkur marafonda ayollar ham ishtirok etishlari mumkin.
Marafonda ishtirok etishni istagan xodimlar va professor-oʻqituvchilar Stomatologiya hamda Pediatriya fakultetining dekan oʻrinbosarlari X.Mahmudov, K.Baydullayevga (+998937842233, +998993253312), talabalar esa Oʻzbekiston Yoshlar ittifoqi boshlangʻich tashkiloti yetakchisi H.Qoʻchqorovga (+998905441167) murojaat qilishlari mumkin.

WELCOME TO THE BIKE MARATHON! – Andijan State Medical Institute
As part of the “Month of Youth”, on Wednesday, June 22, 2022, at 18:00, a BIKE MARATHON will be organized at the Bobur Arena stadium in our city. It is open to the staff of the institute and students. Take a break from your car and take part in a marathon with your bike!
By the way, women can also take part in this marathon. Of course, the winners will be awarded by the institute.
Employees and teachers who wish to take part in the marathon can contact the Deputy Dean of the Faculty of Therapy M. Olmasov (+998905489161), and students can contact the head of the primary organization of the Youth Union of Uzbekistan H. Kochkarov (+998905441167).