Davlat oliy ta’lim muassasalari magistraturaga 2022/2023-o’quv yili bo’yicha tanlov natijalari qaydnomasi – Andijon davlat tibbiyot instituti
Davlat oliy ta’lim muassasalari magistraturaga 2022/2023-o’quv yili bo’yicha tanlov natijalari qaydnomasi
13:13 30.08.2022
Andijon davlat tibbiyot instituti magistratura qaydnoma
Magistraturaga kirishda abituriyentlar (bakalavr darajasiga ega bo‘lganlar, diplomli mutaxassislar) oliy ta’lim muassasasi qabul komissiyasiga quyidagi hujjatlarni taqdim etadilar.
1 Magistratura mutaxassisligi ko‘rsatilgan holda, oliy ta’lim muassasasi rektori nomiga ariza (institutda yoziladi)
2. oliy ma’lumot to‘g‘risidagi hujjatning asl nusxasi (yoki diplomdan ko‘chirma — O‘zbekiston Respublikasi oliy ta’lim muassasalarini davlat granti bo‘yicha o‘qib tugatganlar uchun) hamda unga ilova;
3.  5 x 4.5 hajmdagi 6 dona rangli fotosurat;
4.  086-U-shakldagi tibbiy ma’lumotnoma;
5. Hujjatlar taqdim etilishi jarayonida abituriyentlar pasportini shaxsan ko‘rsatadilar va 4 dona ksero nusxasini taqdim etadi.

RESULTS OF THE COMPETITION FOR APPLICANTS APPLYING TO THE MASTER’S PROGRAM FOR THE ACADEMIC YEAR 2022-2023 – Andijan State Medical Institute
RESULTS OF THE COMPETITION FOR APPLICANTS APPLYING TO THE MASTER’S PROGRAM FOR THE ACADEMIC YEAR 2022-2023
13:13 30.08.2022
For admission to the Master’s program, applicants (bachelors, graduates) provide the following documents to the admission committee of a higher educational institution:
1. An application addressed to the rector indicating the specialty of the Master’s program.
2. A document on higher education (or a copy of diploma – for those who graduated from universities of the Republic of Uzbekistan on the basis of grant) and a transcript with grades (supplement to the diploma).