Andijon davlat tibbiyot instituti va Dog’iston davlat tibbiyot universiteti bilan qo’shma taʼlim dasturi bo’yicha ’’Stomatologiya» yo’nalishi bo’yicha abituriyentlarning kirish imtihon qaydnomas – Andijon davlat tibbiyot instituti
Andijon davlat tibbiyot instituti va Dog’iston davlat tibbiyot universiteti bilan qo’shma taʼlim dasturi bo’yicha ’’Stomatologiya» yo’nalishi bo’yicha abituriyentlarning kirish imtihon qaydnomas
17:23 16.09.2022
Andijon davlat tibbiyot instituti va Dog’iston davlat tibbiyot universitetibilan qo’shma taʼlim dasturi bo’yicha ’’Stomatologiya» yo’nalishi bo’yicha abituriyentlarning kirish imtihon qaydnomas

Skip to content Entrance examination record of applicants in the field of “Dentistry” under the joint educational program launched between Andijan State Medical Institute and Dagestan State Medical University – Andijan State Medical Institute
Entrance examination record of applicants in the field of “Dentistry” under the joint educational program launched between Andijan State Medical Institute and Dagestan State Medical University
17:23 16.09.2022