Andijon davlat institutiga respublikamizda faoliyat olib borayotgan davlat oliy taʼlim muassasalaridan oʻqishini koʻchirish boʻyicha ariza bergan talabalar natijasi eʼlon qilindi!
📝 Ushbu roʻyxatdagi talabalar 16-fevral sanasidan boshlab Andijon davlat tibbiyot instituti O‘quv boʻlimiga uchrab, aloqa xatlarini olishlari mumkin. Qo‘shimcha ma’lumotlar uchun telefon raqamlari: (74) 223-94-58
Eslatib oʻtamiz, respublika davlat oliy ta’lim muassasalariaro o‘qishni ko‘chirishga (ichki “perevod”) 2 ta uzrli sababga asosan ruxsat beriladi.

The results of students who applied for transferring their educational process to Andijan State Institute from other state higher education institutions of our republic have been announced!
📝 Students from this list can visit the Educational Department of Andijan State Medical Institute and receive contact letters from February 16. Phone numbers for additional information: (74) 223-94-58.
We remind you that transfer of studies between state higher education institutions of the republic (internal “transfer”) is allowed only due to 2 valid reasons.