INSTITUTDA O‘TKAZILADIGAN XALQARO ILMIY-AMALIY ANJUMANGA MAQOLALAR QABUL QILISH BOSHLANDI – Andijon davlat tibbiyot instituti
INSTITUTDA O‘TKAZILADIGAN XALQARO ILMIY-AMALIY ANJUMANGA MAQOLALAR QABUL QILISH BOSHLANDI
09:36 22.02.2024
2024-yilning 18-19-oktabr kunlari Andijon davlat tibbiyot institutida “Bolalar xirurgiyasi, anesteziologiya va reanimatologiyasining dolzarb muammolari” mavzusida xalqaro ilmiy-amaliy anjuman o‘tkaziladi.
Unda xorijiy davlatlar va respublikamizning tibbiyot yo‘nalishi
professor-o‘qituvchilari, mutaxassislari, ilmiy xodimlari va izlanuvchilari ishtirok etish uchun taklif etiladi.
Ilmiy-amaliy anjumanda ma’ruza va tezislar bilan ishtirok etish mumkin.Tezislar o‘zbek, rus va ingliz tillarida qabul qilinadi.
Mazkur anjuman uchun tezislarni 2024-yilning 31-avgust kuniga qadar
bolalar.jarroxligi@mail.ru elektron manzilga yuborishingiz so‘raladi.
Anjuman yo‘nalishlari va tezislarga qo‘yilgan talablar bilan axborot xatida batafsil tanishishingiz mumkin.

On October 18-19, 2024, Andijan State Medical Institute will host an international scientific and practical conference on the topic “Current problems of pediatric surgery, anesthesiology and resuscitation.”
Professors and teachers, experts, scientific researchers working in the medical field from foreign countries and our republic are invited to participate in the conference.
Participation in the scientific-practical conference with reports and abstracts is available. Abstracts are accepted in Uzbek, Russian and English languages.
Please send your abstracts to the email address bolalar.jarroxligi@mail.ru by August 31, 2024.
You can read more about the conference directions and abstract requirements in the information letter.