PREZIDENT VA NOMDOR STIPENDIYASIGA DASTLABKI SARALASH JARAYONLARI BOSHLANDI!!!!!
Har yili oliy ta’lim muassasalarida butun o’qishi davomida baholarining 75% dan yuqori a’lo baholar bo’lgan va ilmiy ijodiy ishlarda faol bo’lgan oliy ta’lim muassasalari bakalavriat (4- va 5-bosqich) va magistrantura (2-bosqich) talabalari uchun O’zbekiston Respublikasi Prezidentining davlat stipendiyasi va Respublika nomdor stipendiyalari tanlovlari bo’lib o’tmoqda.
Shu munosabat bilan 2021/2022-o’quv yilida davlat stipendiyasiga sazovor bo’lishni istagan talabalarimizni «Iqtidorli talabalarning ilmiy-tadqiqot faoliyatini tashkil etish bo’limiga» kelishingizni so’rab qolamiz ERTANGIZ VA KELAJAGINGIZ UCHUN MA’SULYATLI BO’LING!!! +998999052550 murojat qiling.

THE QUALIFYING STAGE FOR THE PRESIDENTIAL AND NOMINAL SCHOLARSHIPS HAS BEEN STARTED – Andijan State Medical Institute
THE QUALIFYING STAGE FOR THE PRESIDENTIAL AND NOMINAL SCHOLARSHIPS HAS BEEN STARTED
10:40 15.04.2021
Every year, competitions for the State Presidential Scholarship of the Republic of Uzbekistan and personalized republican scholarships are held in our republic, in which students of the 4th and 5th years of bachelor’s degree and students of the 2nd year of master’s degree who have scored 75% excellent marks for the entire educational process and who take an active part can participate in scientific and creative work.
In this regard, students wishing to take part in the qualifying competition for State scholarships in the 2020-2021 academic year, please contact the department for the organization of research activities for gifted students.