“Technoways” marafonining V-mavsumiga marhamat!
27-30-sentabr kunlari Innovation rivojlanish vazirligi huzuridagi Innovatsiyalar Milliy ofis xodimlari Andijon viloyatidagi iqtidorli yoshlar uchun “Technoways” marafonining V-mavsumini o‘tkazadi.
«Technoways” texnologik rivojlanish marafoni yoshlarni qiynayotgan barcha muammolarga yechim topish, ularning innovatsion, texnologik, ilmiy bilimlarini oshirish va startap loyihalarini izlab topishga amaliy ko‘maklashish maqsadida yurtimizning barcha hududlarida o‘tkazib kelinadi.
“Technoways” marafonida o‘z loyihalari bilan qatnashish istagida bo’lgan yoshlarni ro’yxatdan o’tishlarini so’raymiz.
“Technoways” marafoni doirasida hududiy innovatsion ishlanmalar ko’rgazmasi ham tashkil etiladi va unda qatnashish ixtiyoriydir.

WELCOME TO THE 5TH SEASON OF THE TECHNOWAYS MARATHON!
On September 27-30, the staff of the National Office of Innovation under the Ministry of Innovation Development will hold the 5th season of the Technoways marathon for talented youth in Andijan region.
The Technoways marathon of technological development is held in all regions of the country in order to find solutions to all the problems of young people in terms of technological developments, increase their innovative, technological, scientific knowledge and to provide practical assistance in finding startup projects.
We ask young people, who want to take part in the Technoways marathon with their projects, to register.
As part of the Technoways marathon, a regional exhibition of innovative developments will be organized and participation is voluntary.