MARHAMAT TUMANI YOSHLARI DIQQATIGA!
Innovatsion rivojlanish vazirligi tomonidan e’lon qilingan «Bo‘lajak olim» tanlovida ishtirok eting!
Marhamat tumanini innovatsion hududga aylantirish bo‘yicha o‘z g‘oyalaringizni shakllantiring va tanlovda ishtirok eting!
Eng yaxshi ilmiy g‘oyalar rag‘batlantiriladi. Eng yaxshi ilmiy va startap loyihalar moliyalashtiriladi.
Tanlovda g‘olib bo‘lgan loyiha va g‘oyalarning akseleratsiya jarayoni Innovatsiyalar milliy ofisi tomonidan Innovatsion rivojlanish vazirligi tizimidagi Andijon tajriba-ko‘rgazma maydoni hamda Andijon Yoshlar texnoparkida amalga oshiriladi va amaliyotga joriy qilinadi.

TO THE ATTENTION OF YOUTH OF MARHAMAT DISTRICT!
Take part in the competition«Bolajakolim (Future Scientist)» announced by the Ministry of Innovative Development!
Develop your ideas and take part in the competition to turn Marhamat district into  innovative zone!
The best scientific ideas will be encouraged. The best research and startup projects will be funded.
The process of accelerating the winning projects and ideas will be implemented by the National Office of Innovation at the Andijan Experimental and Exhibition Center under the Ministry of Innovation Development and Andijan Youth Technopark.