Xabaringiz bor, Andijon davlat tibbiyot instituti hamda Dog‘iston davlat tibbiyot universiteti bilan hamkorlikda Qo‘shma ta’lim dasturi yo‘lga qo‘yilgan.
Mazkur qo‘shma ta’lim dasturining Stomatologiya yo‘nalishi 3-bosqichini muvaffaqiyatli tamomlagan talabalar 4-bosqichda o‘qishini Dog‘iston davlat tibbiyot universitetida davom ettirish maqsadida jo‘nab ketdi.
Ularga institutning Ilmiy ishlar va innovatsiyalar bo‘yicha prorektori K.Salohiddinov hamda mas’ullar universitet, yashash va ta’lim jarayoni bilan tanishtirish maqsadida hamrohlik qilmoqda.
Manzilda institutimiz jamoasi talabalar turar joyi bilan tanishish bilan birga tarixiy muzeyga tashrif buyurishga ham ulgurdi. Talabalarni kelgusidagi o‘qishlarida omad va zafarlar tilaymiz.

As is known, a joint educational program has been launched jointly between Andijan State Medical Institute and Dagestan State Medical University.
Students who successfully completed the 3rd year of the “Dentistry” faculty of this joint educational program have gone to continue their education at Dagestan State Medical University in the 4th year.
They are accompanied by the Vice-Rector for Research and Innovation of the Institute K. Salokhiddinov, as well as officials in order to get acquainted with the university, life and educational process.
There, the staff of our institute managed to get acquainted with the student dormitory and visit the historical museum. We wish the students good luck and success in their further studies.